Biały jeleń, hipoalergiczne mydło naturalne w kostce, 150g

  • Producent: POLLENA
  • Dostępność: 99
  • 1,89 PLN

Hipoalergiczne mydło Biały Jeleń to naturalne mydło twarde, w kostce, które powstaje przy wykorzystaniu tradycyjnych metod produkcji. Mydło zostało przebadane dermatologicznie. Nie zawiera alergenów ani barwników sztucznych. Możli...

Hipoalergiczne mydło Biały Jeleń to naturalne mydło twarde, w kostce, które powstaje przy wykorzystaniu tradycyjnych metod produkcji. Mydło zostało przebadane dermatologicznie. Nie zawiera alergenów ani barwników sztucznych. Możliwe różnice koloru mydła są efektem naturalnym i nie powinny niepokoić. Mydło pielęgnuje delikatną, wrażliwą skórę sprawiając, że jest ona miękka, jędrna i przyjemna w dotyku. Nie powoduje podrażnień. Receptura bogata w kwasy tłuszczowe Omega 3-6-9 przywraca skórze elastyczność, a ochronny płaszcz lipidowy, jaki powstaje na powierzchni skóry po zastosowaniu mydła, chroni ją przed nadmierną utratą wody.
 
Wskazania: zalecane w profilaktyce, a także codziennej pielęgnacji skóry z problemami alergicznymi i tendencją do podrażnień. Przeznaczone również do usuwania zabrudzeń z odzieży.
 
Skład: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate.