Chitosan + chrom, olimp, 30 kapsułek

  • Producent: TEVA
  • Dostępność: 99
  • 3,29 PLN

Chitosan + chrom to suplement diety w kapsułkach dedykowany osobom odchudzającym się.  Chitosan to włókno pokarmowe izolowane z pancerzy skorupiaków, o właściwościach żelujących i absorpcyjnych. Zawarty w preparacie chro...


Chitosan + chrom to suplement diety w kapsułkach dedykowany osobom odchudzającym się. 
 
Chitosan to włókno pokarmowe izolowane z pancerzy skorupiaków, o właściwościach żelujących i absorpcyjnych. Zawarty w preparacie chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, takich jak węglowodany i tłuszcze, pomaga także w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Prawidłowy poziom glukozy we krwi pozwala uniknąć ataków głodu i podjadania między posiłkami.
 
Zastosowanie: preparat przeznaczony:  dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i dbających o kondycję, dążących do utrzymania prawidłowej masy ciała, odchudzających się.
 
Zalecane spożycie: zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 3 razy dziennie, na ok. 20 min. przed posiłkiem, popijając minimum 1 szklanką wody.
 
Składniki: chitosan (sproszkowane muszle skorupiaków morskich), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; pikolinian chromu, kapsułka (składnik otoczki - żelatyna, barwnik: E 171).
 
1 kapsułka zawiera: chitosan 1200mg, chrom 100mcg (250%)*.
 
* ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.
Uwaga: Produkt zawiera składniki pochodzące ze skorupiaków.