Dynia + cynk, naturkaps, 30 kapsułek

  • 4,29 PLN

Kapsułki Dynia + Cynk Naturkaps zawierają cynk w postaci dobrze przyswajalnego glukonianu cynku oraz olej z nasion dyni tłoczony na zimno, dzięki czemu zachowuje naturalne wartości i aktywność biologiczną. Olej z nasion dyni ...

Kapsułki Dynia + Cynk Naturkaps zawierają cynk w postaci dobrze przyswajalnego glukonianu cynku oraz olej z nasion dyni tłoczony na zimno, dzięki czemu zachowuje naturalne wartości i aktywność biologiczną. Olej z nasion dyni pomaga w zachowaniu prawidłowej pracy układu moczowego oraz korzystnie wpływa na funkcję pęcherza moczowego. Ponadto pomaga zredukować uczucie nagłego parcia na mocz, pomaga zmniejszyć częstotliwość oddawania moczu i ułatwia odpływ moczu. Wykazuje korzystne działanie w łagodzeniu stanów związanych z osłabioną sprawnością gruczołu krokowego. Cynk wykazuje właściwości antyoksydacyjne i pomaga w ochronie komórek organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.


Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni Celsjusza.
Korzystny wpływ oleju z nasion dyni na funkcję gruczołu krokowego nie usuwa jego powiększenia, dlatego należy regularnie konsultować się z lekarzem.
Produkt zawiera olej sojowy.

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie na 30-60 minut przed posiłkiem popijając szklanką wody. 

Składniki: olej z nasion dyni, kapsułka żelatynowa (żelatyna, substancja wiążąca - gliceryna roślinna, barwnik - tlenek żelaza brązowy), olej sojowy, glukonian cynku, substancja zagęszczająca - dwutlenek krzemu.

1 kapsułka zawiera: olej z nasion dyni 275mg, glukonian cynku 48,78mg (w tym cynk 7mg - 70%)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące.

Ważne wskazówki: