Emolium, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 200ml

  • Producent: EMOLIUM
  • Dostępność: 99
  • 28,99 PLN

Olejek do kąpieli Emolium to kompletny emolient, który dzięki połączeniu łagodnych środków myjących i specjalistycznych składników aktywnych, doskonale oczyszcza skórę i tworzy warstwę ochronną. Intensywnie natłuszcza i nawilża. Z...

Olejek do kąpieli Emolium to kompletny emolient, który dzięki połączeniu łagodnych środków myjących i specjalistycznych składników aktywnych, doskonale oczyszcza skórę i tworzy warstwę ochronną. Intensywnie natłuszcza i nawilża. Zmiękcza i uelastycznia naskórek. Łagodzi podrażnienia i świąd. Ogranicza przeznaskórkową utratę wody. Uzupełnia niedobory lipidów.


Wskazania: higiena i odżywianie skóry suchej, podrażnionej i skłonnej do alergii; dla dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia oraz osób dorosłych.

Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć;
- kąpiel dla dorosłych: do napełnionej wodą wanny dodać 30ml preparatu (1 miarkę). Kąpiel powinna trwać około 15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez wycierania;
- kąpiel dla dzieci i niemowląt: do wypełnionej wodą wanienki dodać 15ml preparatu (1/2 miarki). Po kąpieli delikatnie osuszyć skórę dziecka ręcznikiem, bez wycierania. Po kąpieli w ciągu 5 minut koniecznie należy nałożyć na skórę emolient w kremie.

Składniki aktywne: ColaLipid BP, olej macadamia, olej parafinowy, trójglicerydy z kukurydzy, hialuronian sodu, masło shea, urea, alantoina, Soothex.
Nie zawiera mydła.
Bez substancji zapachowych i barwników.
Hypoalergiczna formuła powstała we współpracy z dermatologami.
Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.