Gaviscon, o smaku mięty tab, 16 tabletek OKAZJA

  • 3,79 PLN

Wskazania: leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, takich jak odbijanie, zgaga i niestrawność, na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży a także u pacjentów z objawami związanymi z refluksowym zapaleniem przełyku....


Wskazania: leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, takich jak odbijanie, zgaga i niestrawność, na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży a także u pacjentów z objawami związanymi z refluksowym zapaleniem przełyku.


Skład: 1 tabletka zawiera: 250mg alginianu sodu, 133,5mg wodorowęglanu sodu oraz 80mg węglanu wapnia oraz substancje pomocnicze.

Działanie: lek tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej, która tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej zapobiegając cofaniu się kwaśnej treści żołądka, co powoduje ból i czucie dyskomfortu w przełyku.

Dawkowanie: stosować u dorosłych, w tym pacjentów w podeszłym wieku oraz u dzieci w wieku 12 lat i powyżej: w przypadku wystąpienia objawów 2 do 4 tabletek po posiłkach i przed snem, do czterech razy na dobę. Stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat: podawać tylko po konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku.Technical
Data ważności : 31-07-2018