Gineintima, test ph, 1 sztuka

  • 2,69 PLN

GINEintima Test pH jest wyrobem medycznym do diagnostyki in vitro, przeznaczonym do samodzielnego stosowania w warunkach domowych. Mierzy poziom pH i pomaga wykryć infekcje pochwy. GINEintima Test pH może być stosowany przez każdą...

GINEintima Test pH jest wyrobem medycznym do diagnostyki in vitro, przeznaczonym do samodzielnego stosowania w warunkach domowych. Mierzy poziom pH i pomaga wykryć infekcje pochwy. GINEintima Test pH może być stosowany przez każdą kobietę w celu wykrywania wzrostu ryzyka infekcji pochwy. Regularne przeprowadzanie testu jest szczególnie rekomendowane podczas ciąży. Wzrost poziomu pH świadczy o infekcji pochwy pochodzenia niegrzybiczego, która może powodować różne zaburzenia i stwarza ryzyko przedwczesnego porodu.
 
Wskazania: zakażenia bakteryjne pochwy, zakończenie antybiotykoterapii, regularna kontrola zdrowia intymnego, ciąża, ryzyko przedwczesnego porodu, przed i po zabiegach operacyjnych w obrębie pochwy.
 
Zasada działania: okrągły uchwyt umożliwia wygodne uchwycenie aplikatora. Aplikator wkładany jest do pochwy na głębokość ok. 1-3cm, a pole testowe aplikatora jest delikatnie dociskane do tylnej ściany pochwy. To pozwala na zwilżenie pola testowego wydzieliną pochwową. Po wyciągnięciu aplikatora z pochwy kolor na polu testowym przypisuje się do koloru na skali kolorystycznej. Wartość pH przy odpowiednim kolorze na skali kolorystycznej jest wynikiem testu.