Ibupr0m zatoki hipertonic, spray, 50ml

  • Producent: SEQUOIA
  • Dostępność: 99
  • 4,89 PLN

Hipertonic Spray to roztwór chlorku sodu o stężeniu hipertonicznym 3% wspomagający leczenie zarówno zwykłego kataru, jak i zapalenia zatok. Produkt nadaje się do regularnego stosowania przy zapaleniu śluzówki nosa i zapaleniu zato...


Hipertonic Spray to roztwór chlorku sodu o stężeniu hipertonicznym 3% wspomagający leczenie zarówno zwykłego kataru, jak i zapalenia zatok. Produkt nadaje się do regularnego stosowania przy zapaleniu śluzówki nosa i zapaleniu zatok.


Spray zawiera hipertoniczny roztwór chlorku sodu, który przynosi ulgę poprzynosi ulgę poprzez: głębokie oczyszczanie i udrożnienie nosa, normalizację środowiska śluzówki nosa, wspomaganie usunięcie wydzieliny nosowej, wymywanie kurzu, pyłków i innych alergenów, nawilżenie śluzówki.
    
Może być stosowany u dzieci powyżej 3. roku życia oraz przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Wskazania: przy zapaleniu śluzówki nosa i zapaleniu zatok. Polecany jest do regularnego stosowania przez osoby cierpiące na zapalenie śluzówki nosa i zatok. Skuteczny również po zabiegach operacyjnych nosa.

Sposób użycia: aby głęboko oczyścić i udrożnić: przechyl głowę, włóż końcówkę do nozdrza, naciśnij ją i trzymaj naciśniętą do momentu, kiedy płyn zacznie wypływać z nosa.
Aby nawilżyć: naciśnij przez 1-2 sekundy, po krótkim czasie wydmuchać nos. Anatomiczna końcówka umożliwia użycie sprayu pod każdym kątem.

Skład: 3% roztwór chlorku sodu, bufor fosforanowy, woda oczyszczona.
Produkt nie zawiera konserwantów.