Iwostin perfectin purritin, peeling na noc, do skory trądzikowej, 30ml

  • Producent: IWOSTIN
  • Dostępność: 99
  • 12,99 PLN

Profesjonalny peeling zapewnia złuszczanie i wyrównanie powierzchni skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych i wrażliwej. Nie stosować przy infekcjach wirusowych skóry takich, jak opryszczka i brodawki płaskie, infekcjach bak...

Profesjonalny peeling zapewnia złuszczanie i wyrównanie powierzchni skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych i wrażliwej. Nie stosować przy infekcjach wirusowych skóry takich, jak opryszczka i brodawki płaskie, infekcjach bakteryjnych i chorobach dermatologicznych (atopowe zapalenie skóry i wyprysk alergiczny). Nie należy też wykonywać peelingu na zranioną i uszkodzoną skórę i na bardzo świeże blizny. Przeciwwskazaniem jest także duże nasłonecznienie w okresie stosowania peelingów i około 4 tygodni po zakończeniu kuracji oraz kąpiele słoneczne w solarium.


Zawarty w produkcie kwas migdałowy 5%, kwas laktobionowy 3%, α- i ß hydroksykwasy 2% działają złuszczająco, odblokowują pory skóry, zapobiegając powstawaniu zaskórników. Normalizują czynności gruczołów łojowych. Matują i wygładzają skórę. Zincidone reguluje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych. Eurol BT - ekstrakt z liści drzewa oliwnego o działaniu łagodzącym, regenerującym i antyoksydacyjnym.
Sposób użycia: wieczorem na oczyszczoną skórę nałożyć parę kropel peelingu, omijając okolicę oczu i ust. Po wchłonięciu nałożyć Krem na noc redukujący niedoskonałości Iwostin Purritin. W trakcie kuracji stosować Krem na dzień SPF 50+ Iwostin. Długość kuracji: 3-4 tygodnie, a następnie 1-2 razy w tygodniu.

Wskazania: złuszczanie i wyrównanie powierzchni skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych i wrażliwej.

Główne składniki: Kwas migdałowy 5%, kwas laktobionowy 3%, α- i ß hydroksykwasy 2%, Eurol BT, Zincidone.