Morwa vita, 90 kapsułek

  • 4,29 PLN

MorwaVita to suplement diety zawierający w swoim składzie wyciąg z liści morwy białej, wyciąg z kory cynamonowca oraz chrom. Wyciąg z liści morwy białej wspomaga prawidłowe funkcjonowanie gospodarki węglowodanowej organizmu. Dzięk...

MorwaVita to suplement diety zawierający w swoim składzie wyciąg z liści morwy białej, wyciąg z kory cynamonowca oraz chrom. Wyciąg z liści morwy białej wspomaga prawidłowe funkcjonowanie gospodarki węglowodanowej organizmu. Dzięki temu wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Kora cynamonowca wywiera korzystny wpływ na działanie glukozy, przez co wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.
Chrom wspiera metabolizm makroskładników takich jak węglowodany, tłuszcze oraz białka. Przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu cukru we krwi.
 
Zastosowanie: składniki preparatu wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.
 
Zalecane spożycie: dorośli 1 kapsułka 2 razy dziennie przed posiłkiem.
 
Składniki: wyciąg z liści morwy białej, żelatyna (składnik otoczki kapsułki), wyciąg z kory cynamonowca, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorek chromu.
 
2 kapsułki zawierają: 400mg wyciągu z liści morwy białej (co odpowiada 2g liści morwy białej), 80mg wyciągu z kory cynamonowca (co odpowiada 0,32g kory cynamonowca), 40mcg chromu (100%)*.
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliowści na którykolwiek ze składników prepartu. Nie zaleca się stosowania prepartu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.