Na prostatę 50+, 30 kapsułek

  • Producent: WALMARK
  • Dostępność: 99
  • 3,99 PLN

Na Prostatę 50+ to suplement diety w postaci kapsułek zawierający ekstrakty roślinne z palmy sabałowej, pokrzywy zwyczajnej i mącznicy lekarskiej oraz likopen w precyzyjnie dobranych ilościach. Ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczaj...

Na Prostatę 50+ to suplement diety w postaci kapsułek zawierający ekstrakty roślinne z palmy sabałowej, pokrzywy zwyczajnej i mącznicy lekarskiej oraz likopen w precyzyjnie dobranych ilościach. Ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu prostaty oraz dróg moczowych, wspomaga funkcję wydzielniczą nerek. Ekstrakt z owoców palmy sabałowej zawiera kwasy tłuszczowe, które wspomagają prawidłowe funkcje rozrodcze oraz pomaga w prawidłowej funkcji pęcherza moczowego i prostaty. Ekstrakt z ziela mącznicy lekarskiej pomaga w prawidłowej funkcji pęcherza moczowego. Olej z nasion dyni utrzymuje prawidłową funkcję prostaty, pęcherza moczowego i przepływ moczu.
 
Zastosowanie: składniki preparatu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie prostaty i dróg moczowych.
 
Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie. Kapsułkę należy połknąć w trakcie lub po posiłku i popić szklanką wody.
 
Składniki: olej z nasion dyni (Cucurbita pepo), żelatyna, substancja wypełniająca: olej sojowy, substancja glazurująca: glicerol, ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), stabilizator: wosk pszczeli, żółty, ekstrakt z owoców palmy Sabałowej (Serenoa repens), ekstrakt z ziela mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva-ursi L.), emulgator: lecytynasojowa, likopen (Lycopersicon esculentum), barwniki: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, dwutlenek tytanu.
 
1 kapsułka zawiera: olej z nasion dyni 300mg, ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej 62,5mg, ekstrakt z owoców palmy sabałowej 30mg, ekstrakt z ziela mącznicy lekarskiej 12,5mg, likopen 0,5mg.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy podawać produktu dzieciom.
 
Ważne wskazówki: 
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróznicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.