Nasodrill, spray do nosa, 100ml

  • 4,49 PLN

NasoDril jest izotonicznym roztworem sporządzonym z wody z Luchon (Francuskie uzdrowisko z wodą termalną, którą jest bogata w siarkę). Przyczynia się on też do złagodzenia miejscowych objawów zapalnych i do wzmocnienia mechanizmu ...

NasoDril jest izotonicznym roztworem sporządzonym z wody z Luchon (Francuskie uzdrowisko z wodą termalną, którą jest bogata w siarkę). Przyczynia się on też do złagodzenia miejscowych objawów zapalnych i do wzmocnienia mechanizmu obronnego śluzówki górnych dróg oddechowych. NasoDril jest przeznaczony do przemywania nozdrzy i stosowany wspomagająco w przewlekłych oraz nawracających infekcjach takich jak: zapalenie śluzówki nosa lub zapalenie śluzówki nosa i gardła.


Wskazania: złagodzenia miejscowych objawów zapalnych, wzmocnienie mechanizmu obronnego śluzówki górnych dróg oddechowych, do przemywania nozdrzy, wspomagająco w przewlekłych oraz nawracających infekcjach takich jak: zapalenie śluzówki nosa lub zapalenie śluzówki nosa i gardła.

Sposób użycia: w celu przemycia nosa należy rozpylać produkt za każdym razem przez 2-3 sekundy do każdego nozdrza. W przypadku kataru: powtarzać zabieg od 1 do 3 razy na dobę.
U niemowląt i małych dzieci: spowodować wydmuchanie nosa przez dziecko. Przed podaniem położyć dziecko na plecach. Przechylić dziecku głowę na bok i wsunąć końcówkę rozpylając do nozdrza znajdującego się u góry. Rozpylić preparat NasoDrill. Odczekać chwilę, aby płyn samoistnie wypłynął z nosa na zewnątrz i osuszyć nos dziecku. Powtórzyć zabieg po drugiej stronie. Jeśli chcesz zastosować gruszkę, nos należy przemyć przed zastosowaniem gruszki.
U osoby dorosłej: stanąć nad zlewem lub umywalką. Przechylić głowę na bok i wsunąć końcówkę rozpylającą do nozdrza znajdującego się u góry. Rozpylić produkt do nosa, naciskając na końcówkę rozpylającą. Odczekać chwilę, aby płyn wypłynął z nosa na zewnątrz i osuszyć nos. Powtórzyć zabieg po drugiej stronie.

Skład: woda z Luchon, chlorek sodu. Obojętny gaz nośnikowy: azot bez kontaktu z produktem.
Bez dodatku konserwantów.