Neopersen noc, 20 kapsulek

  • 4,69 PLN

NeoPersen Noc suplement diety to naturalna kompozycja ziół tradycyjnie stosowanych w przypadku niespokojnego snu i trudności z zasypianiem.  Zawiera ekstrakt z szyszek chmielu, który działa odprężająco i ułatwia zasypian...


NeoPersen Noc suplement diety to naturalna kompozycja ziół tradycyjnie stosowanych w przypadku niespokojnego snu i trudności z zasypianiem. 
 
Zawiera ekstrakt z szyszek chmielu, który działa odprężająco i ułatwia zasypianie oraz ekstrakt z liści melisy i kwiatostanu lipy, które ułatwiają odprężenie i wyciszenie organizmu przed snem. Preparat dodatkowo wzbogacono o witaminę B6, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz wyciąg z owoców głogu, który pomaga w zasypianiu, jak również wpływa korzystnie na pracę serca.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki wspomagające zasypianie.
 
Zalecane spożycie: dorośli: 1 kapsułka dziennie, na około pół godziny przed snem. Kapsułkę należy połknąć popijając wodą.
 
Składniki: ekstrakt z szyszek chmielu Humulus lupus), ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis), ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha), żelatyna, ekstrakt z kwiatostanu lipy (Tilia vulgaris), substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, barwnik - dwutlenek tytanu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik - błękit patentowy V, barwnik - azorubina.
 
1 kapsułka zawiera: 150mg ekstraktu z szyszek chmielu (Humulus lupus), 150mg ekstraktu z ziela melisy (Melissa officinalis), 100mg ekstraktu z owoców głogu (Crataegus oxyacantha), 20mg ekstraktu z kwiatostanu lipy (Tilia vulgaris), 1mg witaminy B6 (71%)*.
 
*ZDS - Zalecane Dziennie Spożycie
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się spożywania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. 
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Chronić przed światłem. Przy dłuższym okresie przechowywania zaleca się przechowywać w chłodnym miejscu.
Azorubina może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.