Paracetamol hasco, zawiesina doustna, dla dzieci i niemowląt od urodzenia, 120mg/5ml, 150g

  • £6,99

Wskazania: gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu), dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę ...


Wskazania: gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu), dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy) dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia; u niemowląt od 0 do 3. miesiąca życia (o masie ciała do 4kg): leczenie objawowe gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.


Skład: 5ml zawiesiny zawiera 120mg paracetamolu (Paracetamolum) oraz substancje pomocnicze.

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie: Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż 3 dni. Stosowanie u dzieci poniżej 2 lat powinno być zlecone przez lekarza; jednorazowa dawka, w zależności od wieku i masy ciała dziecka, waha się od 2,5ml do 28,5ml leku. Szczegółowe informacje zawarte są w ulotce dołączonej do opakowania.   

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa.