Plusssz magnez forte, 20 tabletek

  • 2,89 PLN

Plusssz Magnez FORTE to preparat zawierający 100% dziennej porcji magnezu (375mg jonów magnezu) i witaminy B6 (1,4mg) w postaci tabletek musujących, który doskonale uzupełnia codzienną dietę i zapewnia odpowiedni poziommagnezu w o...

Plusssz Magnez FORTE to preparat zawierający 100% dziennej porcji magnezu (375mg jonów magnezu) i witaminy B6 (1,4mg) w postaci tabletek musujących, który doskonale uzupełnia codzienną dietę i zapewnia odpowiedni poziom
magnezu w organizmie.
 
Magnez i witamina B6 są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia organizmu.Magnez dodatkowo pozwala zachować prawidłowa równowagę elektrolitowa oraz
wspomaga prawidłową pracę mięśni. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, regulując poziom energii w organizmie. 
 
Magnez jest polecany osobom pijącym kawę i mocną herbatę, przy wzmożonym wysiłku fizycznym i umysłowym, w stanach ciągłego zmęczenia i stresu, przy diecie ubogiej w bogate źródła magnezu.
 
Plusssz Magnez forte jest przeznaczony dla osób mających objawy niedoboru magnezu i przy uzupełnieniu codziennej diety. Płynna forma tabletek musujących Plusssz wpływa na szybszą i lepszą przyswajalność magnezu.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w magnez.
 
Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie. Rozpuścić 1 tabletkę w szklance (200ml) wody. 
 
Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, kwas jabłkowy; węglan magnezu; substancja wypełniająca: sorbitol; aromaty; substancje słodzące: cyklaminian sodu, sacharynian sodu; suszony koncentrat buraka; barwnik: beta-karoten; substancja przeciwzbrylająca: poliwinylopirolidon; chlorowodorek pirydoksyny; sok pomarańczowy w proszku.
 
1 tabletka zawiera: jony magnezu (węglan magnezu) 375mg (100%)*, witamina B6 1,4mg (100%)*.
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
 
Ważne wskazówki:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy z mleka.
Zawiera substancje słodzące.