Prognostil, 10 tabletek

  • Producent: BAYER
  • Dostępność: 99
  • 2,99 PLN

Składniki preparatu pomagają utrzymać pozytywny nastrój, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz korzystnie wpływają na wydajność pracy. Wyciąg z korzenia traganka błoniastego wspiera organizm w osiągnięciu do...


Składniki preparatu pomagają utrzymać pozytywny nastrój, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz korzystnie wpływają na wydajność pracy.
 
Wyciąg z korzenia traganka błoniastego wspiera organizm w osiągnięciu dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Wyciąg z korzenia różeńca górskiego wykazuje korzystne właściwości w czasie spadku wydajności pracy oraz zmęczenia. Wyciąg z owoców cytryńca chińskiego wspiera organizm w przystosowaniu się do warunków stresu oraz wpływa na osiągnięcie dobrego samopoczucia. Wyciąg z pomarańczy gorzkiej pomaga osiągnąć odprężenie i dobre samopoczucie. Wyciąg z korzenia goryczki żółtej przyczynia się do osiągnięcia dobrego samopoczucia dodatkowo wspierając energię organizmu. Wyciąg z krokusa uprawnego przyczynia się do równowagi emocjonalnej oraz pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki przyczyniające się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, pomagające utrzymać pozytywny nastrój, korzystnie wpływające na wydajność pracy.
 
Zalecane spożycie: dorośli: 2 tabletki dziennie. 
 
Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, węglan magnezu, wyciąg z korzenia traganka błoniastego, wyciąg z korzenia różeńca górskiego, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z korzenia goryczki żółtej, substancja glazurująca: soie magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, wyciąg z krokusa uprawnego, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, barwniki: indygotyna i czerń PN, substancje glazurujące: wosk pszczeli i wosk carnauba. 
 
2 tabletki zawierają: wyciąg z korzenia traganka błoniastego 200mg, wyciąg z korzenia różeńca górskiego 112,5mg, wyciąg z owoców cytryńca chińskiego 80mg, wyciąg z korzenia z żen-szenia 40mg, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 25mg, ekstrakt z korzenia goryczki 20mg, wyciąg z krokusa uprawnego 15mg, magnez 60mg (16%)*, witamina B6 1,4mg (100%)*.
 
*ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na którzykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dzieci poniżej 18. roku życia.
 
Ważne wskazówki:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.
W przypadku stosowania leków, należy skonsultować przyjmowanie preparatu zawierającego żeń-szeń z lekarzem.