Smokerstop, 24 pastylek

  • 8,29 PLN

SmokerStop to suplement diety w postaci pastylek do ssania. Zawiera specjalną kompozycję naturalnych ekstraktów roślinnych takich jak kudzu, melisa lekarska i mięta pieprzowa.  Zawiera ekstrakt z kudzu łagodzi chęć sięga...


SmokerStop to suplement diety w postaci pastylek do ssania. Zawiera specjalną kompozycję naturalnych ekstraktów roślinnych takich jak kudzu, melisa lekarska i mięta pieprzowa. 
 
Zawiera ekstrakt z kudzu łagodzi chęć sięgania po używki. Ekstrakt z liści melisy pomaga łagodzić rozdrażnienie i zmniejszyć napięcie. Ekstrakt z mięty pieprzowej działa kojąco na jamę ustną i gardło.
 
Zastosowanie: produkt polecany dla osób chcących rzucić palenie.
 
Zalecane spożycie: dorośli i młodzież: od 1 do 6 pastylek dziennie, szczególnie w chwilach wzmożonej chęci sięgnięcia po papierosa. Pastylkę należy ssać powoli aż do całkowitego rozpuszczenia.
 
Składniki: cukier, syrop glukozowy, ekstrakt z kudzu (Pueraira lobata Wild.) Ohwl), ekstrakt z mięty pieprzowej (Mentha piperita), ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis), mentol, olejek anyżowy.
 
1 pastylka zawiera: ekstrakt z mięty pieprzowej 35mg, ekstrakt z kudzu 50mg, ekstrakt z liści melisy 20mg.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować u dzieci poniżej 12. roku życia oraz u kobiet w ciąży i karmiących piersią.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Chronić przed światłem.
Nie zawiera nikotyny.