Urosept fix, 20 saszetek

  • 2,99 PLN

Urosept fix to suplement diety w postaci saszetek do zaparzania. Kompozycja dwóch ziół – liści brzozy i liści ortosyfonu – pomoże w prawidłowym funkcjonowaniu dróg moczowych oraz zadba o dobrą kondycję nerek.Składniki: Zawart...

  • Urosept fix to suplement diety w postaci saszetek do zaparzania. Kompozycja dwóch ziół – liści brzozy i liści ortosyfonu – pomoże w prawidłowym funkcjonowaniu dróg moczowych oraz zadba o dobrą kondycję nerek.

Składniki: Zawartość składników w zalecanej dziennej porcji – 2 saszetkach: liść ortosyfonu (Orthosiphon stamineus) – 6,0g, liść brzozy (Betula pendula) – 2,0g.

Działanie: U niektórych osób mających problem z zachowaniem regularnych funkcji fizjologicznych organizmu rozwiązaniem może być Urosept fix. Suplement diety, który wspiera właściwe funkcjonowanie układu moczowego. Wpływa na poprawienie komfortu wydalniczego i pracę nerek, co ma odzwierciedlenie w zwiększonej ilości wydalanej wody oraz toksyn z organizmu.

Zastosowanie: Suplement diety Urosept fix przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety dla osób zmagających się z problemami ze strony układu moczowego.

Informacje dodatkowe: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie podawać dzieciom oraz kobietom w ciąży.

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja: 2 saszetki. Przygotować napar: jedną saszetkę zalać 200ml wrzącej wody i odstawić pod przykryciem na 5-10 minut. Napar pić dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.