Witamina B1 3mg mega, avet, 50 tabletek

  • 1,29 PLN

Mega Witamina B1 3mg została opracowana z myślą o osobach dbających o zdrowie i pragnących uzupełnić swoją codzienną dietę o witaminą B1 - niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mega Witamina B1 3mg suplement diety zo...

Mega Witamina B1 3mg została opracowana z myślą o osobach dbających o zdrowie i pragnących uzupełnić swoją codzienną dietę o witaminą B1 - niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mega Witamina B1 3mg suplement diety została zoptymalizowana pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych w tabletce. 
Witamina B1: pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. 
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki zawarte w produkcie.
 
Zalecane spożycie: 1 tabletka, po posiłku. Tabletkę należy popić wodą.
 
Składniki: celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca – składnik powłoczki), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylajaca), tiamina (witamina B1), talk (substancja przeciwzbrylająca – składnik powłoczki), ksylitol (substancja glazurująca – składnik powłoczki), lecytyna sojowa (emulgator – składnik powłoczki).
 
1 tabletka zawiera: tiamina (witamina B1) 3mg  (273%)*
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiacym piersią.
 
Ważne wskazówki:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić przed światłem.
Produkt nie zawiera barwników.
Produkt zawiera soję.

Technical
Data ważności : 31-12-2017