Duo Stawy MaxiFlex, smak pomarańczowy, 30 tabletek musujących

  • £5,49

Preparat Duo Stawy MaxiFlex to specjalnie opracowana formuła łącząca wysoką dawkę glukozaminy i kompleks MaxiFlex. Polecany jest osobom narażonym na problemy ze stawami wynikającymi z wieku, nadwagi, uprawiania sportów, okresu men...


Preparat Duo Stawy MaxiFlex to specjalnie opracowana formuła łącząca wysoką dawkę glukozaminy i kompleks MaxiFlex. Polecany jest osobom narażonym na problemy ze stawami wynikającymi z wieku, nadwagi, uprawiania sportów, okresu menopauzy. 
 
Zawarty w preparacie siarczan glukozaminy utrzymuje prawidłowy stan stawów. Mangan pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych, przyczynia się do utrzymania zdrowych kości. Chonroityna w postaci siarczanu to jeden z głownych składników chrząstki stawowoej. Kolagen - podstawowe białko w organizmie, to ważny składnik chrząstek, kości, ścięgien i innych tkanek łącznych. Ekstrakt z liścia pokrzywy zwyczajnej - bogaty w witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w substancje wspomagające prawidłową pracę stawów.
 
Zalecane spożycie: zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie w dwóch porcjach (po 1/2 tabletki), rozpuszczone w 100ml wody.
 
Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu; siarczan glukozaminy; substancja wypełniająca: sorbitol; aromaty; substancje słodzące: acesulfam K, sacharynian sodu; barwnik: ryboflawina; koncentrat buraka czerwonego; substancja przeciwzbrylająca: poliwinylopirolidon; witamina C; ekstrakt z liścia pokrzywy zwyczajnej; siarczan chondroityny; kolagen; glukonian manganu.
 
1 tabletka zawiera: siarczan glukozaminy 1350mg, ekstrakt z liścia pokrzywy zwyczajnej 10mg, witamina C 12mg (15%)*, siarczan chondroityny 10mg, mangan 1mg (50%)*, kolagen 10mg.
 
*ZDS - Zalecane Dziennie Spożycie
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Chronić przed światłem.
Zawiera substancje słodzące. Nie zawiera aspartamu.
Produkt może zawiera śladowe ilości laktozy (z mleka).
Może być stosowany przez diabetyków.