Esseliv Max, 450mg, 30 kapsułek

  • £4,49

Lek Esseliv Max w formie kapsułek. Preparat wskazany jest w ostrych i przewlekłych chorobach wątroby tj.: toksycznych i polekowych uszkodzeniach wątroby, poalkoholwych uszkodzeniach wątroby, przewlekłym zapaleniu wątroby.Wskazania...

Lek Esseliv Max w formie kapsułek. Preparat wskazany jest w ostrych i przewlekłych chorobach wątroby tj.: toksycznych i polekowych uszkodzeniach wątroby, poalkoholwych uszkodzeniach wątroby, przewlekłym zapaleniu wątroby.

Wskazania:  przy ostrych i przewlekłych schorzeniach wątroby. Środek może być także stosowany w leczeniu zaburzeń czynnościowych wątroby, dróg żółciowych i kamicy żółciowej.
Działanie: zmniejszenie dolegliwości wątrobowych wywołanych zapaleniem lub działaniem szkodliwych toksyn, regeneracja wątroby.
Dawkowanie: osoby dorosłe oraz młodzież: 2 kapsułki 2 razy na dobę. Dzieci o masie ciała powyżej 15kg: średnio 1-2 kapsułki 1-2 razy na dobę. Nie stosować więcej niż 4 kapsułki na dobę.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku, uczulenie na fosfolipidy. Leku nie należy podawać dzieciom o masie ciała poniżej 15kg.

Skład: 1 kapsułka zawiera: 450 mg fosfolipidów z nasion soi (Phospholipidum essentiale) oraz substancje pomocnicze, w tym: olej sojowy, etanol.

Ważne wskazówki: 

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.