Flucontrol Hot, 8 saszetek

  • £3,39

Wskazania: leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem.Skład: paracetamol - 1000mg, chlorowodorek fenylefryny - 10mg, chlorfena...


Wskazania: leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem.

Skład: paracetamol - 1000mg, chlorowodorek fenylefryny - 10mg, chlorfenamina maleinianu - 4mg.

Działanie: paracetamol- substancja przeciwgorączkowa i przeciwbólowa, chlorfenamina - substancja przeciwhistaminowa oraz fenylefryna której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa.

Przeciwskazania: uczulenie na którykolwiek składnik leku, choroby wątroby, nadciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, ciężka choroba serca lub/i tętnic, tachykardia, jaskra, ciężka niewydolność nerek, stosowanie leków z grupy inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) lub leki stosowane przy chorobie Parkinsona, ciąża, nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.