Herbapect, syrop bez cukru, 125ml (150g)

  • £3,49

Wskazania: syrop Herbapect bez cukru polecany w nieżycie górnych dróg oddechowych, w szczególności w tak zwanym "suchym kaszlu" oraz w trudnościach z odkrztuszaniem. Optymalne zestawienie wyciągu tymiankowego, nalewki z pierw...


Wskazania: syrop Herbapect bez cukru polecany w nieżycie górnych dróg oddechowych, w szczególności w tak zwanym "suchym kaszlu" oraz w trudnościach z odkrztuszaniem. Optymalne zestawienie wyciągu tymiankowego, nalewki z pierwiosnka oraz sulfogwajakolu potasu zapewnia skuteczność w zwalczaniu kaszlu i udrażnianiu dróg oddechowych.

Skład: 5ml syropu zawiera: substancje czynne: wyciąg z ziela tymianku 498mg, nalewkę z pierwiosnka 348mg, sulfogwajakol 87mg oraz substancje pomocnicze.

Działanie: substancje aktywne zawarte w syropie ułatwiają odkrztuszanie, łagodzą obrzęk błony śluzowej górnych dróg oddechowych, rozrzedzają wydzielinę oskrzelową, a także działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.

Dawkowanie: osoby dorosłe: 1 łyżeczka syropu (5ml) trzy-cztery razy dziennie. Dzieci powyżej 6 roku życia: pół łyżeczki (2,5ml) trzy razy dziennie. Syrop najlepiej przyjmować w trakcie posiłku. Nie przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik syropu.